Ekim Tv - Türkçe Yayın Yapan Kanalların Tv Frekansı

Ekim Tv 2017 En Yeni Frekans Bilgileri

Türksat 4A uydusunda yer alan Ekim Tv yayınının frekans bilgileri 15 Ocak 2017 tarihinde sitemize eklendi/güncellendi. Güncel frekans bilgileri yanı sıra, yayının uydu alıcılarınızda izleyebilmeniz için frekans bilgilerinin nasıl yüklendiği hakkında bilgi de aşağıda mevcut.Ekim Tv


Ekim Tv Kanalını Uydu Alıcısında Nasıl İzlerim?

Ekim Tv
Ekim Tv kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin Türksat 4A uydusuna ayarlı olması gerekmektedir. Türksat 4A uydusuna dönük çanak anteniniz varsa uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle (bazı cihazlarda transponder ekle, manuel kanal arama veya benzeri olabilir) menüsünü açın. Uydu adı kısmında "Türksat 4A" seçin. Uydu seçimini yaptıktan sonra bir alt kısmında bulunan frekans kısmına 12265 sayısını girin. Polarizasyon kısmında V - Dikey seçin. Sembol kısmına 27500 sayısını girin. FEC değerini bir çok uydu cihazı otomatik seçmektedir, bu değeri değiştirmeyebilirsiniz. FEC değerini değiştirmek isterseniz Ekim Tv yayınının FEC'i 5/6. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp yayınınızı izleyebilirsiniz.


BU FREKANSI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞIN


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Zt dedi ki:

    Makine tv yi bi türlü ekliyemiyorum yardımcı olun tv de çıkmıyor

    1. Admin dedi ki:

      Merhaba, http://turkce.tvfrekansi.com/makine-tv-frekans-bilgileri/ adresinde yer alan adımları uygulayarak tekrar deneyiniz. Verilen frekansı bir rakam eksilterek veya artırarak denemeyi unutmayın.