Tv 8 HD - Türkçe Yayın Yapan Kanalların Tv Frekansı

Tv 8 HD 2017 En Yeni Frekans Bilgileri

Türksat 4A uydusunda yer alan Tv 8 HD yayınının frekans bilgileri 03 Nisan 2015 tarihinde sitemize eklendi/güncellendi. Güncel frekans bilgileri yanı sıra, yayının uydu alıcılarınızda izleyebilmeniz için frekans bilgilerinin nasıl yüklendiği hakkında bilgi de aşağıda mevcut.Tv 8 HD


Tv 8 HD Kanalını Uydu Alıcısında Nasıl İzlerim?

Tv 8 HD
Tv 8 HD kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin Türksat 4A uydusuna ayarlı olması gerekmektedir. Türksat 4A uydusuna dönük çanak anteniniz varsa uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle (bazı cihazlarda transponder ekle, manuel kanal arama veya benzeri olabilir) menüsünü açın. Uydu adı kısmında "Türksat 4A" seçin. Uydu seçimini yaptıktan sonra bir alt kısmında bulunan frekans kısmına 12356 sayısını girin. Polarizasyon kısmında H - Yatay seçin. Sembol kısmına 7100 sayısını girin. FEC değerini bir çok uydu cihazı otomatik seçmektedir, bu değeri değiştirmeyebilirsiniz. FEC değerini değiştirmek isterseniz Tv 8 HD yayınının FEC'i 2/3. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp yayınınızı izleyebilirsiniz.


BU FREKANSI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞIN


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Naser Behnia dedi ki:

    Merhab Ben Irandan Tv8 Ezleyjesi Ama Signal Gelmeyor Yardm Ederseniz memnoonkalerm.

  2. Süeda Karasu dedi ki:

    Mehraba ben Avrupadan Program: Iste benim stilim’i izliyorum ve Ezgi hanimin tavirlarini hic beyenmiyorum ve cok ukela davrandini söylemek istiyorum !!