Tv 8 int - Türkçe Yayın Yapan Kanalların Tv Frekansı

Tv 8 int 2017 En Yeni Frekans Bilgileri

Türksat 4A uydusunda yer alan Tv 8 int yayınının frekans bilgileri 08 Şubat 2015 tarihinde sitemize eklendi/güncellendi. Güncel frekans bilgileri yanı sıra, yayının uydu alıcılarınızda izleyebilmeniz için frekans bilgilerinin nasıl yüklendiği hakkında bilgi de aşağıda mevcut.Tv 8 int


Tv 8 int Kanalını Uydu Alıcısında Nasıl İzlerim?

Tv 8 int
Tv 8 int kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin Türksat 4A uydusuna ayarlı olması gerekmektedir. Türksat 4A uydusuna dönük çanak anteniniz varsa uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle (bazı cihazlarda transponder ekle, manuel kanal arama veya benzeri olabilir) menüsünü açın. Uydu adı kısmında "Türksat 4A" seçin. Uydu seçimini yaptıktan sonra bir alt kısmında bulunan frekans kısmına 12034 sayısını girin. Polarizasyon kısmında V - Dikey seçin. Sembol kısmına 27500 sayısını girin. FEC değerini bir çok uydu cihazı otomatik seçmektedir, bu değeri değiştirmeyebilirsiniz. FEC değerini değiştirmek isterseniz Tv 8 int yayınının FEC'i 5/6. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp yayınınızı izleyebilirsiniz.


BU FREKANSI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞIN


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. cemalettin yenigün dedi ki:

    yorumum : biz avrupada yaşıyan turkler yayınınızı ancak uydu vasıtasıyla görebiliyorus ,oysa bazı yerlerde uydu kurmak yasaklanıyor ve yasaktır bazı nedenleri sebeb yapıyorlar mesela kablolu vesaire vesaire .Ben yeni çıkan İPTV BOXU ALDIM VE BİRÇOK KANALLARA BAKA BİLİYORUM İNTERNET ÜZERİNDEN MALESEF TV 8 YAYINI YOK NEDENSE VE BAZI DİGER YAYINCILARDA AYNEN LUTFEN BİZE YARDIMCI OLURMUSUNUS BİZİ MEMLEKETİMİZDEN MAHRUM ETMEYİN .
    SELAM VE SAYGILAR

    1. Cansu Aydin dedi ki:

      Cemalettin bey, ip box legal degildir bilginize.