Tv 8,5 - Türkçe Yayın Yapan Kanalların Tv Frekansı

Tv 8,5 2017 En Yeni Frekans Bilgileri

Türksat 4A uydusunda yer alan Tv 8,5 yayınının frekans bilgileri 07 Ekim 2016 tarihinde sitemize eklendi/güncellendi. Güncel frekans bilgileri yanı sıra, yayının uydu alıcılarınızda izleyebilmeniz için frekans bilgilerinin nasıl yüklendiği hakkında bilgi de aşağıda mevcut.Tv 8,5


Tv 8,5 Kanalını Uydu Alıcısında Nasıl İzlerim?

Tv 8,5
Tv 8,5 kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin Türksat 4A uydusuna ayarlı olması gerekmektedir. Türksat 4A uydusuna dönük çanak anteniniz varsa uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle (bazı cihazlarda transponder ekle, manuel kanal arama veya benzeri olabilir) menüsünü açın. Uydu adı kısmında "Türksat 4A" seçin. Uydu seçimini yaptıktan sonra bir alt kısmında bulunan frekans kısmına 12346 sayısını girin. Polarizasyon kısmında H - Yatay seçin. Sembol kısmına 9600 sayısını girin. FEC değerini bir çok uydu cihazı otomatik seçmektedir, bu değeri değiştirmeyebilirsiniz. FEC değerini değiştirmek isterseniz Tv 8,5 yayınının FEC'i 3/4. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp yayınınızı izleyebilirsiniz.


BU FREKANSI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞIN


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. dhaliph dedi ki:

  Eski adı Shop90 kanal listesinde bunu ara

  1. Serkan dedi ki:

   Arkadaşım sana çok çok çok teşekkür ediyorum. Ne yaptıysam kanalı yükleyemedim bütün interneti aradım taradım ama senin bu kısacık yorumun sayesinde sorun çözüldü. Hayatta herşey gönlünce olsun. Tüm kolaylıklar seninle olsun.

 2. ercan dedi ki:

  İzlenemiyor abi, manuel aratma sonucunda bulunan kanallar içinde ismi görünüyor, ama kanal listesine eklenemiyor. Allah aşkına bi işi yapıyorsanız doğru düzgün yapın be kardeşim. Emin olun bir ben değilim aynı sıkıntıyı yaşayan bir sürü insan var.

  1. Yusuf dedi ki:

   Yurtdışında yaşıyorsan izleyemezsin