Tv 8,5 2017 Yeni Frekans Bilgileri
Türksat 4A uydusunda yer alan Tv 8,5 yayınının frekans bilgileri 07 Ekim 2016 tarihinde sitemize eklendi/güncellendi. Güncel frekans bilgileri yanısıra, yayının uydu alıcılarınızda izleyebilmeniz için frekans bilgilerinin nasıl yüklendiği hakkında bilgi de mevcut.
Uydu İsmi: Türksat 4A
Kanal İsmi: Tv 8,5
Frekansı: 12346
Polarizasyon: H - Yatay
Sembol Oranı: 9600
Fec Değeri: 3/4


Tv 8,5 Kanalını Uydu Alıcısında Nasıl İzlerim?
Tv 8,5 kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin Türksat 4A uydusuna ayarlı olması gerekmektedir. Türksat 4A uydusuna dönük çanak anteniniz varsa uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle (bazı cihazlarda transponder ekle, manuel kanal arama veya benzeri olabilir) menüsünü açın. Uydu adı kısmında "Türksat 4A" seçin. Bir alt kısmında bulunan frekans kısmına 12346 sayısını girin. Polarizasyon kısmında H - Yatay seçin. Sembol kısmına 9600 sayısını girin. Fec değerini bir çok uydu cihazı otomatik seçmektedir. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatın.

  1. Eski adı Shop90 kanal listesinde bunu ara

  2. İzlenemiyor abi, manuel aratma sonucunda bulunan kanallar içinde ismi görünüyor, ama kanal listesine eklenemiyor. Allah aşkına bi işi yapıyorsanız doğru düzgün yapın be kardeşim. Emin olun bir ben değilim aynı sıkıntıyı yaşayan bir sürü insan var.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *