Aksu TV En Yeni 2020 Frekansı

Şifresiz
Yerel
Uydu AdıFrekansPolariteSembolFecKaliteKapsamaŞifreVideo PidAudio PidYayın DiliDeğişiklik
Türksat 4A (42.0°E) 12265 V 27500 5/6 SD - MPEG-4 Batı Şifresiz 3408 3508 Türkçe 4 Ağustos 2019

Kahramanmaraş Radyo ve Televizyon Yayınları A.Ş. ve Aksu TV logolu kanal, 12 yıl önce yayın hayatına başlamıştır. Türksat uydusunda yayın yapmakta lan Aksu TV, Kahramanmaraş Merkezden tüm Türkiye, Avrupa’nın tamamı, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Çin’e kadar net bir şekilde izlenmektedir. Bunun Yanında Artı Yerel Medaya Uygulaması ile İnternet Bağlantısı olan Smart Tv'lerde, Apple Tv Lerde, IP Tv Uyumlu Cihazlarda, Aksu Tv Haber Mobil Uygulaması ile Dünyanın her yerinden 7 gün 24 saat izleyebilirsiniz.

Kanalın Kahramanmaraş’ta bulunan TV binası, tamamı bin 600 metrekare kapalı alan olmak üzere 4 katlı olup, yapım aşamasından itibaren TV binası olarak projelendirilmiştir. 300 metrekare kapalı alan canlı yayın stüdyolarından haftada ortalama 35 canlı yayın yapılmaktadır.

Aksu TV kanalının yayın hayatına başlamasından itibaren bir yıl gibi kısa bir süre içerisinde yayıncılık konusunda inanılmaz başarılı bir ivme kazanmıştır. Her gün ortalama 5 canlı yayın kuşağında farklı içerikli programlarla izleyicilerle buluşmaktadır.

Aksu TV, merkez ve bölgelerde yaklaşık 40 kişilik ekibi ve yönetim kadrosuyla hizmet vermektedir. Her geçen gün, sağladığı yeni açılımlara, yeni ekip arkadaşları katarak devam etmektedir.

Aksu TV, HD Naklen Yayın aracıyla stüdyo dışında, farklı mekânlarda canlı yayın yapma imkânına da sahiptir.

3 gün önce bilgi verildiği takdirde, Türkiye’nin her noktasında canlı yayın yapma imkânının yanında logosuz birçok televizyon kuruluşunun görüntülerini çekme imkânına da sahiptir.

Yurt ve dünya gündemini yakından takip etme adına Anadolu Ajansı abonesi olan AKSU televizyonumuz, ulusal haberlerde AA’nın havuzundan haber yayını ve canlı yayınlar yapmaktadır.

Kahramanmaraş ve bölgenin ekonomik ve Sosyo-Kültürel ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına bu açığı gören girişimciler tarafından kurulan Aksu TV, kendisine atfedilen büyük sorumluluğun bilincinde, durmaksızın hizmet üretmektedir.

En büyük zenginlik kaynağı olan izleyicisinden aldığı güç ve tarafsızlık misyonuyla her konuda fikir üretip kamuoyu oluşturmakta olan Aksu TV, tek geliri reklam olmasına rağmen elde ettiği başarı ve saygınlık tüm kuruluşlara örnek olacak niteliktedir.

Siyaset üstü bir kimlik ve akılcı yönetimler sayesinde şehrin ve bölgenin tüm odaklarınca takdir edilen Aksu TV, bu üstünlüğü ulusala taşımış, Türkiye genelinde televizyon kuruluşları arasındaki müstesna yerini almıştır.

Aksu TV, tvfrekansi.com'da yer alan frekans değerleriyle televizyonunuzdan izleyebilirsiniz.

Aksu TV Ayarlama

Uydu alıcısında veya televizyonda Aksu TV nasıl ayarlanır? sorusuna bu kısımda cevap bulabilirsiniz.

Öncelikle uydu alıcınızın uzaktan kumandasında yer alan menü tuşu yardımı ile ayar menüsünü açın. Kurulum menüsünü açtıktan sonra kanal arama (bazı cihazlarda frekans ekle, transponder ekle, manuel kanal arama veya benzeri olabilir) menüsünü açın.

Frekans kısmına 12265 sayısını girin. Polarizasyon kısmında V seçin. Sembol kısmına 27500 sayısını girin. FEC değerini bir çok uydu cihazı otomatik seçmektedir, bu değeri değiştirmeyebilirsiniz.

FEC değerini değiştirmek isterseniz Aksu TV yayınının FEC'i 5/6.

Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp yayınınızı izleyebilirsiniz.

Cihazın Marka Modeline Göre Ayarlama

Aksu TV Bilgileri

Aksu TV, 4 Ağustos 2019 tarihinde Türksat 4A uydusunda 12265 V 27500 frekansında yayın yapmaya başladı.

Aksu TV Türkçe dilinde yayın yapmaktadır.

Genel olarak Yerel içerikli yayınlara yer vermektedir.

SD kalitesinde ve MPEG-4 formatında hizmet vermektedir.

Aksu TV programlarını Şifresiz olarak yayınlamaktadır.


İlginizi Çekebilecek Diğer Kanallar

Top Shop TV Frekansı
Minika Çocuk Frekansı
TV 100 Frekansı
Kanal Fırat Frekansı
Kanal Antalya Frekansı
Dream TV Frekansı
Kanal 58 Frekansı
Bengü Türk TV Frekansı
Mega Müzik TV Frekansı
Akit TV Frekansı
TV 41 Frekansı
Türkmeneli TV Frekansı