Kıbrıs Ada Tv - Türkçe Yayın Yapan Kanalların Tv Frekansı

Kıbrıs Ada Tv 2017 En Yeni Frekans Bilgileri

Türksat 3A uydusunda yer alan Kıbrıs Ada Tv yayınının frekans bilgileri 10 Temmuz 2017 tarihinde sitemize eklendi/güncellendi. Güncel frekans bilgileri yanı sıra, yayının uydu alıcılarınızda izleyebilmeniz için frekans bilgilerinin nasıl yüklendiği hakkında bilgi de aşağıda mevcut.Kıbrıs Ada Tv


Kıbrıs Ada Tv Kanalını Uydu Alıcısında Nasıl İzlerim?

Kıbrıs Ada Tv
Kıbrıs Ada Tv kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin Türksat 3A uydusuna ayarlı olması gerekmektedir. Türksat 3A uydusuna dönük çanak anteniniz varsa uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle (bazı cihazlarda transponder ekle, manuel kanal arama veya benzeri olabilir) menüsünü açın. Uydu adı kısmında "Türksat 3A" seçin. Uydu seçimini yaptıktan sonra bir alt kısmında bulunan frekans kısmına 12610 sayısını girin. Polarizasyon kısmında H - Yatay seçin. Sembol kısmına 20830 sayısını girin. FEC değerini bir çok uydu cihazı otomatik seçmektedir, bu değeri değiştirmeyebilirsiniz. FEC değerini değiştirmek isterseniz Kıbrıs Ada Tv yayınının FEC'i 3/4. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp yayınınızı izleyebilirsiniz.


BU FREKANSI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞIN


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ali şentürk dedi ki:

    daha önce izlediğim birçok Kıbrıs tv kanallarından, yaklaşık olarak bir yıldan beri hiçbirini izleyemiyorum. Verilen uydu frekanslarını girmeme rağme kanallar çıkmıyor.